5 TIPS ABOUT DEDICATED SUNUCU YOU CAN USE TODAY

5 Tips about Dedicated Sunucu You Can Use Today

5 Tips about Dedicated Sunucu You Can Use Today

Blog Article

700 TL değerinde) donanımını ücretsiz olarak sunuyoruz. Tüm HP P410 RAID kontrol kartlarında ayrıca 1GB Flash Yedeklemeli Disk Cache bulunmakta ve bu sayede kurumsal SATA disk kullansanız dahi yüksek disk performansı elde edersiniz.

korumamızda tarafınıza ulaşan trafik bir süre incelenir ardından saldırı durumunda en düşük gecikme ile

Paylaşımsız olarak hizmetinize sunulan bare steel sunucular kiralık veya fiziksel sunucu olarak isimlendirilmektedir. Yüksek performanslı projeler için veya yüksek güvenlik isteyen kullanıcılarımız tarafından tercih edilmektedir. Dedicated Sunucu hizmetlerimizde donanım garantisi firmamız tarafından sağlanmakta, arıza anında bize sorunu iletmenizi takiben hızlı bir şekilde arızalı parçalar değiştirilmektedir.

one Gbit bant genişliği ile herhangi bir trafik limiti ya da ek maliyet kaygısı taşımadan dedicated server yönetin.

eight adete kadar diski aynı anda kullanarak veri yedekliliğinizi yükseltin ve depolama kapasitenizi maksimuma çıkartın.

Yalnız bazı durumlarda ağları yönetmek için sunucu yerine sunucu görevlerini yerine getiren bir bilgisayarda tahsis edilip bu bilgisayarın sunucu (server) gibi çalıştırıldığı da olmaktadır. Regular masa üstü bilgisayar ile sunucu arasındaki en önemli farklar sunucuların 7/24 kesintisiz hizmet verecek donanıma sahip olması ve kullanılan işletim sistemi gelmektedir.

Yedekleme yapabilme ve kesintisiz çalışabilme koşullarına sahiptir. Bir kullanıcı, ziyaret etmek istediği Website sitesinin adresini tarayıcıya girdiğinde, o siteye ait içerik server sayesinde kullanıcıya ulaştırılır.

Genelde veri merkez ve web hosting firmaları müşterileri için farklı sunucu hizmetleri sağlamaktadır. Bunlardan biri paylaşımlar diğeri ise paylaşımsız yani dedicated server çeşitleridir.

Bulut sunucular arasında özel izolasyon teknikleri sayesinde hem veri güvenliği sağlanır hem de performans kaybı yaşanması önlenir. Özel veri depolama ve sanallaştırma teknikleri sayesinde %a hundred bulut sunucu yedekliliği sağlanmış olur. Bulut Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

Eğitim ve Toplantılarınız için Ssd diskli BigBlueButton sunucularda süfor each kampanyayı yakalayın.

Kiralık sunucu işlemlerinde, projenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemelisiniz. İhtiyaçlarınızdan daha fazlasına sahip kiralık sunucularda gereğinden fazla ücret ödeyebileceğiniz gibi düşük donanım ve kaynaklara sahip sunucular projenizin get more info performansını ve devamlılığını tehlikeye atabilir.

Kurumsal firmaların tercih ettiği kurumsal web hosting ile şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

E-ticaret siteleri Daha güvenli hizmet sunmak isteyen World wide web siteleri ÇOkay trafik alan veya almaya başlayan web siteleri Yetersiz kaynağa sahip paylaşımlı hosting paketleri kullanan World-wide-web siteleri Resim, video, müzik dosyaları gibi hem kullanıcıların yoğun şekilde etkileşimde olduğu, hem de büyük depolama alana ihtiyaç duyan Net siteleri İstemciler tarafından sürekli işlem yapılan büyük trafikli Internet siteleri

GPU Sunucu hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz AWM Bilişim sitesi üzerindeki canlı desteğimize yazı yazabilir ya da web-site üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

Report this page